Plaveme prsa v Mostě

10. 10. 2017

mk

Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem osvětové akce Plaveme prsa, která se koná v sobotu 14. října od 10 do 17 hodin v Aquadromu Most.

Jedná se o tradiční osvětovou akci, která má zviditelnit nádorové onemocnění prsu a poukázat na důležitost jeho prevence a včasného odhalení. Přijďte podpořit dobrou věc.

Studentský maraton v Praze

18. 10. 2017

Uběhnout společně trasu přes čtyřicet dva kilometrů. To je běžecká výzva, které budou 18. října 2017 čelit studenti středních a vysokých škol, kteří se rozhodnou zapojit se do pokračování »

Běh Za novým úsměvem v České Lípě