Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

běh

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod.

Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na schodech. Všeobecná zdravotní pojišťovna je jedním z partnerů závodu. Účastníky akce na místě seznámíme se službami VZP, pro děti máme připravený program, kterým si mohou zkrátit čas při čekání na start. Každý z účastníků obdrží od VZP malý dárek.

Kdy: 12.5.2018, od 9:00 do 16:00

Kde: Na Schodech, Ústí nad Labem

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018