Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

běh

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod.

Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na schodech. Všeobecná zdravotní pojišťovna je jedním z partnerů závodu. Účastníky akce na místě seznámíme se službami VZP, pro děti máme připravený program, kterým si mohou zkrátit čas při čekání na start. Každý z účastníků obdrží od VZP malý dárek.

Kdy: 12.5.2018, od 9:00 do 16:00

Kde: Na Schodech, Ústí nad Labem

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.