Přijďte podpořit Polanský charitativní běh

21. 4. 2018

běh

​Přijďte si 21. 4. 2018 zaběhat a pomozte s námi.  Výtěžek ze startovného Polanského charitativního běhu podpoří Neonatologické oddělení FNO a novorozenecké oddělení JIP2 Městské nemocnice Ostrava. Možnost podpořit akci a absolvovat libovolnou trať stylem Nordic walking. Místo startu Dalnický dům, Polanka nad Odrou, více na http://www.polanskybeh.webnode.cz/.

Pro přihlášení klikněte ZDE.   Startovné je ve stejné výši jako v loňském roce, tedy 200Kč. Děti zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek pro neonatologická centra na číslo účtu 4631947389/0800, do vzkazu pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte. Váš příspěvek bude uveřejněn.

Nedonošené miminko je takové, které přišlo na svět mezi 24. až 37. týdnem těhotenství. Ovšem i takto malým dětem může moderní medicína pomoci. V té nejlepší péči jsou nedonošené děti ve FNO na neonatologickém oddělení, které je jedním z dvanácti Perinatologických center ČR a kde se o ně stará specializovaný personál a na Perinatologického centra intermediární péče MNO, který umožňuje přijímat novorozence od 32. g. t.

Výtěžek akce bude po dokončení závodu předán paní primářce oddělení neonatologie FNO MUDr. Haně Wiedermannové a paní primářce Kliniky dětského lékařství MNO Alici Nogolové.

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.