Přijďte podpořit Polanský charitativní běh

21. 4. 2018

běh

​Přijďte si 21. 4. 2018 zaběhat a pomozte s námi.  Výtěžek ze startovného Polanského charitativního běhu podpoří Neonatologické oddělení FNO a novorozenecké oddělení JIP2 Městské nemocnice Ostrava. Možnost podpořit akci a absolvovat libovolnou trať stylem Nordic walking. Místo startu Dalnický dům, Polanka nad Odrou, více na http://www.polanskybeh.webnode.cz/.

Pro přihlášení klikněte ZDE.   Startovné je ve stejné výši jako v loňském roce, tedy 200Kč. Děti zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek pro neonatologická centra na číslo účtu 4631947389/0800, do vzkazu pro příjemce uveďte příjmení a jméno dítěte. Váš příspěvek bude uveřejněn.

Nedonošené miminko je takové, které přišlo na svět mezi 24. až 37. týdnem těhotenství. Ovšem i takto malým dětem může moderní medicína pomoci. V té nejlepší péči jsou nedonošené děti ve FNO na neonatologickém oddělení, které je jedním z dvanácti Perinatologických center ČR a kde se o ně stará specializovaný personál a na Perinatologického centra intermediární péče MNO, který umožňuje přijímat novorozence od 32. g. t.

Výtěžek akce bude po dokončení závodu předán paní primářce oddělení neonatologie FNO MUDr. Haně Wiedermannové a paní primářce Kliniky dětského lékařství MNO Alici Nogolové.


Mohlo by vás zajímat

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci pokračování »

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct