Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

žena

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální růžové tričko, jehož zakoupením přispějete na účet Ligy proti rakovině.

A na co se můžete těšit? Čekají vás

  • cvičební lekce pro děti i dospělé
  • poradna VZP – informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence, o komerčních produktech
  • odborné konzultace s ženskými lékařkami na téma prevence.

Akce se koná 16. 5. od 16.30 do 20.00 hodin. Trička si již můžete zakoupit ve  Fit Studiu O.K. na adrese V. Soumara 2300, Tábor.


Mohlo by vás zajímat

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct