Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální růžové tričko, jehož zakoupením přispějete na účet Ligy proti rakovině.

A na co se můžete těšit? Čekají vás

  • cvičební lekce pro děti i dospělé
  • poradna VZP – informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence, o komerčních produktech
  • odborné konzultace s ženskými lékařkami na téma prevence.

Akce se koná 16. 5. od 16.30 do 20.00 hodin. Trička si již můžete zakoupit ve  Fit Studiu O.K. na adrese V. Soumara 2300, Tábor.

Mohlo by vás zajímat

zdravi_

Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí

lekar_

Prevence napříč generacemi

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká prevence některých onkologických onemocnění. Budou představeny

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.