Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

žena

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální růžové tričko, jehož zakoupením přispějete na účet Ligy proti rakovině.

A na co se můžete těšit? Čekají vás

• cvičební lekce pro děti i dospělé
  • poradna VZP – informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence, o komerčních produktech
  • odborné konzultace s ženskými lékařkami na téma prevence.

Akce se koná 16. 5. od 16.30 do 20.00 hodin. Trička si již můžete zakoupit ve  Fit Studiu O.K. na adrese V. Soumara 2300, Tábor.

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdrava_strava2

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován pokračování »

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.