Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září  v 10 hodin ve sportovním areálu Hněvkovského a na koupališti Biotop v Brně-Komárově. Partnerem festivalu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Cílem festivalu je ukázat veřejnosti sportovní možnosti a motivovat především děti a mladé lidi k pravidelnému  sportování. V Brně se návštěvníkům představí více než 70 klubů, budou si moci užít den plný pohybu, vyzkoušet si různé tradiční i netradiční sporty a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější.

Za začínajícími sportovními nadějemi přijedou do Brna olympijský medailista kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner a silniční cyklista Ján Svorada. Velkou novinkou letošního festivalu je soutěž o titul Festivalového Ninji na nové překážkové dráze Ninja Race.

Partner festivalu, Všeobecná zdravotní pojišťovna, nabídne na svém stánku zájemcům  informace o příspěvcích na sportovní aktivity a další aktuální benefity, zdravotní monitoring, výběr edukačních a propagačních tiskovin a dětem i oblíbené nafukovací balonky.

Vstup pro návštěvníky a prezentace sportovních klubů je zdarma

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat