Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

16. 9. 2017

běh

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září  v 10 hodin ve sportovním areálu Hněvkovského a na koupališti Biotop v Brně-Komárově. Partnerem festivalu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Cílem festivalu je ukázat veřejnosti sportovní možnosti a motivovat především děti a mladé lidi k pravidelnému  sportování. V Brně se návštěvníkům představí více než 70 klubů, budou si moci užít den plný pohybu, vyzkoušet si různé tradiční i netradiční sporty a vybrat si pro sebe ten nejvhodnější.

Za začínajícími sportovními nadějemi přijedou do Brna olympijský medailista kajakář Jiří Prskavec, biatlonista Ondřej Moravec, krasobruslař Tomáš Verner a silniční cyklista Ján Svorada. Velkou novinkou letošního festivalu je soutěž o titul Festivalového Ninji na nové překážkové dráze Ninja Race.

Partner festivalu, Všeobecná zdravotní pojišťovna, nabídne na svém stánku zájemcům  informace o příspěvcích na sportovní aktivity a další aktuální benefity, zdravotní monitoring, výběr edukačních a propagačních tiskovin a dětem i oblíbené nafukovací balonky.

Vstup pro návštěvníky a prezentace sportovních klubů je zdarma


Mohlo by vás zajímat

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

otazky

Otázka týdne

21. 3. 2018

Mohu přihlášku dcery na Mořského koníka vyplnit a podat sama, nebo musím mít plnou moc od druhého zákonného zástupce? Máme ji ve střídavé pokračování »

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct