TAHÁK aneb do školy bezpečně

Zveme všechny malé i velké na akci TAHÁK aneb do školy bezpečně a také Koloběžkiádu.

Čeká na vás celá řada soutěží a aktivit. Můžete si vyzkoušet jízdu zručnosti pod dohledem Městské policie, podívat se na skvělé hasičské auto Sboru dobrovolných hasičů z Chodova, zazávodit si na kolbrndách a odrážedlech, udělat si dětský řidičák, nechat si udělat hezkou airbrush kérku, vyzkoušet si aktivity DDM Praha 4, podívat se na policejní motorku, dát si malinovku nebo bramborové spirálky či cukrovou vatu a k tomu poslouchat vynikající kapelu Hwězdná Pěchota.

Akce, jejímž partnerem je i VZP, se koná ve čtvrtek 11. září od 14.00 na školním hřišti ZŠ a MŠ Sdružení (Praha 4 - Nusle, Sdružení 1080).

Těšíme se na vás!

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat