Vajgarská pirueta

V neděli 24. listopadu se na Zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci bude konat 2. ročník krasobruslařských závodů „Vajgarská pirueta“.

Od 11.15 hod. se můžete těšit na závody začínajících i pokročilých krasobruslařů. Pořadatelem akce je HC Vajgar Jindřichův Hradec a celou organizaci má na starost Mgr. Petr Procházka.

V informačním stánku VZP se můžete dozvědět, jaké benefity či výhody u VZP můžete využívat a proč se zaregistrovat do aplikace Moje VZP.

Přijďte si užít předvánoční čas s VZP a podpořit malé i větší krasobruslaře.

Mohlo by vás zajímat

plyšák

Plyšáková ordinace

Ve dnech 10. a 11. prosince se v rámci spolupráce VZP a Nemocnice České Budějovice uskuteční akce pro děti pod názvem „Plyšáková ordinace“ ve vstupním terminálu nemocnice. Od 9 do 16 hodin si děti mohou přinést svého plyšáka

První pomoc

Naučte se s VZP poskytovat první pomoc

Přijďte v listopadu nebo v prosinci do některého z nákupních center ve dvanácti městech napříč republikou, naučte se poskytovat první pomoc a získejte pěknou výhru. Chaotický čas v předvánočním období přináší celou řadu

hokej brusle

Adventní bruslení

V Jindřichově Hradci a Soběslavi vás o víkendu čeká vánoční škola bruslení pro celou rodinu, pořádaná v rámci projektu Děti do bruslí. Bruslení bude probíhat ve standardních časech víkendové školy bruslení. 7.