Venkovní tréninky s BodyBrí

Během měsíce června si pro vás studio BodyBrí připravilo venkovní tréninky konané ve Stromovce v Českých Budějovicích.

Každé červnové úterý od 18.00 hod. bude věnováno KONDIČNÍMU POSILOVÁNÍ.  Na této lekci budete kombinovat prvky různých sportovních tréninků pro rychlé získání kondice, zlepšení silové vytrvalosti a obratnosti.

Každý červnový čtvrtek se můžete od 6:45 hod. těšit na FUNKČNÍ TRÉNINK.  V rámci lekce zapojíte co nejvíce svalových skupin a nebude chybět ani přirozený pohyb, rozvoj koordinace či spolupráce jednotlivých pohybů v kombinaci s během.

Sraz účastníků je vždy u Kauflandu na adrese Na Sádkách 1444, České Budějovice, u vstupu do Stromovky.

Na jednotlivé tréninky je nutná rezervace prostřednictvím e-mailu recepce@bodybri.cz nebo na telefonním čísle 777 863 001.

Neváhejte a přijďte si protáhnout celé tělo na čerstvém vzduchu!

Království železnic

Den zdraví v Království železnic

Spojte zábavu s prevencí! Navštivte 23. 7. 2020 expozici největšího modelového kolejiště v ČR - Království železnic, partnera Klubu pevného zdraví, kde společně s VZP proběhne Den zdraví. V tomto malém dokonale

běh

Petřín třikrát jinak

VZP zve všechny dospělé i děti na závod v okolí Petřínské rozhledny s názvem Petřín třikrát jinak. Jedná se o finále seriálu běhů Rozhledny v pohybu. Závod se uskuteční v neděli 14. června od 9.00 hodin.