VZP se účastní Sportmanie Plzeň

Od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna 2022 bude probíhat ve Škoda sport parku v Plzni akce s názvem Sportmanie Plzeň. Po celý týden se tak můžete těšit na desítky sportovních stanovišť, soutěže, unikátní suvenýry a pestrý doprovodný program.

V níže uvedené termíny bude v areálu otevřen také stánek VZP:

  • 20. srpna (sobota)
  • 24. srpna (středa)
  • 27. srpna (sobota)

Rádi vám odpovíme na dotazy týkající se veřejného zdravotního pojištění nebo informujeme o příspěvcích a výhodách, které mají klienti VZP.

Přijďte si s námi užít plno zábavy!

Mohlo by vás zajímat

Dárci krve

Zachraň život aneb Proč se stát dárcem krve

V úterý 13. září 2022 proběhne v Rokycanech akce s názvem „Zachraň život aneb Proč se stát dárcem krve“. Transfuzní oddělení Rokycanské nemocnice trvale hledá nové pravidelné dárce krve. I když totiž nemocnice eviduje

senior

Oslava dne seniorů v Hradci Králové

Na první říjnový den připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. V Hradci Králové se oslavy uskuteční již ve čtvrtek 15. září na Pivovarském náměstí od 12.00 do 17 hodin. Jako poděkování za celoživotní

zdravi_

Život srdcem 2022 – sportem pro charitu

V sobotu 10. září se uskuteční ve Dvoře Králové nad Labem a v areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království 8. ročník charitativního pochodu Život srdcem. Start čtyřkilometrové trati je v 10.00 u DDM Jednička (ul. Spojených národů 1620)