Wannado Sporťáček v Plzni

15. 9. 2018

deti_

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu v Plzni.

Již osmým rokem festival inspiruje českou populaci k pohybu. Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož program zpestří plzeňští sportovci Pavel Horváth a Martin Straka, bude i řada exhibic klubů, překážková dráha NINJA TRACK a další novinky, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás čekáme v červenobílém stanu Všeobecné zdravotní pojišťovny.

sport_

Zima v pohybu

3. 12. 2018

Podzim nám ukázal záda a dny se čím dál víc podobají těm zimním. S klesajícími teplotami a tmavými rány jsme všichni o trochu línější a pokračování »

PVZP 50

Výzva pro všechny cestovatele: Za půlku do půlky!

30. 11. 2018

Chystáte se na dovolenou ještě letos nebo na přelomu roku? Plánujete jarní prázdniny s dětmi? Nebo vás čeká až letní pobyt u moře? Někam určitě pojedete – a my pro pokračování »

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.