Wannado Sporťáček v Plzni

15. 9. 2018

deti_

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu v Plzni.

Již osmým rokem festival inspiruje českou populaci k pohybu. Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož program zpestří plzeňští sportovci Pavel Horváth a Martin Straka, bude i řada exhibic klubů, překážková dráha NINJA TRACK a další novinky, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás čekáme v červenobílém stanu Všeobecné zdravotní pojišťovny.

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován pokračování »

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.