Zazpívejte si koledy s Deníkem a VZP

Již po sedmé se uskuteční akce regionálních Deníků pod názvem Česko zpívá koledy. Největší sbor koledníků spustí ve středu 13. prosince přesně v 18 hodin klasické vánoční koledy i na mnoha místech Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Celou Českou republiku ve středu 13. prosince od osmnácti hodin spojí již po sedmé jedinečný projekt, který nese název Česko zpívá koledy. Lidé se mohou zastavit a společně si zazpívat vánoční koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma. O dalších dvou bude rozhodnuto hlasováním, společné zpívání pak zakončí vánoční píseň Vánoce, Vánoce přicházejí.

Na řadě míst bude po společném zpívání připraveno pokračování sváteční atmosféry v podobě koncertů, trhů a dalších akcí. VZP je partnerem projektu Česko zpívá koledy v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

prolezacka lanova deti

VZP se účastní Sportmanie Plzeň

Od soboty 20. srpna do neděle 28. srpna 2022 bude probíhat ve Škoda sport parku v Plzni akce s názvem Sportmanie Plzeň. Po celý týden se tak můžete těšit na desítky sportovních stanovišť, soutěže, unikátní suvenýry a pestrý doprovodný

hraní her, společenské hry