Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu, po zadání slevového kódu,

E-mail: eshop@albatrosmedia.cz
Web: http://www.albatrosmedia.cz.

Sleva pro členy KPZ: 25 %

Popis slevy

Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Knihy pro celou rodinu se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Jak uplatnit tuto výhodu?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů on-line na www.albatrosmedia.cz. Při objednávce zadejte slevový kód VZP1415AM do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce" a bude vám odečtena sleva 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Internetové knihkupectví společnosti Albatros Media a.s. nabízí více než 4 000 knih.  Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity.

Najdete zde kompletní produkci nakladatelství Albatros, Bizbooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a projektu Edice ČT.

Navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.