ARIETE

Adresa: Křižíkova 237/36A, Praha 8

E-mail: zakaznik@dsi.cz
Web: https://www.ariete.cz/

Sleva pro členy KPZ: Italské vychytávky do domácnosti s 25% slevou.

Popis slevy

Ariete (člen skupiny DeLonghi Group), uznávaná pro své inovativní řešení v oblasti domácích spotřebičů, nabízí širokou paletu produktů od parních čističů až po pákové kávovary. Značka, která se stala průkopníkem se svým prvním parním mopem, si udržela respekt a důvěru zákazníků díky svému důrazu na kvalitu a inovace. S produkty italskej značky Ariete se každodenní úkoly v domácnosti stanou nejen jednoduššími, ale také příjemnějšími. A to nejen díky funkčnosti, ale i designu, který hraje u všech produktů jednu z hlavních rolí.

Objevte radost z vaření, perfektní kávu či snadný úklid s Ariete.

Jak čerpat nabídku:

1. Zkopírujte kód „KPZARIETE“ a vyberte si zboží na www.ariete.cz. Sleva se vztahuje na veškerý sortiment.
  2. V nákupním košíku vložte kód do pole “Mám slevový kód” a sleva se vám automaticky odečte.

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi ani slevovými kódy.