Cestovní kancelář ALEXANDRIA

Sleva pro členy KPZ: až 18 %

Popis slevy

ALEXANDRIA

Využijte speciální nabídku u významného poskytovatele služeb v cestovním ruchu.

Kompletní nabídku destinací, které můžete navštívit se slevou, naleznete na www.alexandria.cz.

Členové Klubu pevného zdraví společně s rodinnými příslušníky (případně spolucestující skupiny) mohou využít následujících slev na zájezdy pořádané CK ALEXANDRIA v roce 2024:

• sleva 18 % z katalogových cen leteckých zájezdů *
  • sleva 12 % z katalogových cen zájezdů vlastní a autobusovou dopravou *

nebo

• sleva 8 % z aktuálních cen zájezdů **
  • sleva 5 % z aktuálních cen zájezdů z nabídky LAST MINUTE **

Slevy 18 % (12 %) a 8 % se vzájemně nesčítají, uplatní se ta, která je pro člena Klubu pevného zdraví výhodnější.
Slevu nelze uplatnit u zájezdů, které nejsou pořádány CK ALEXANDRIA a u následujících leteckých zájezdů.

* Z cen uvedených v ceníku, který naleznete pouze v elektronické podobě na www.alexandria.cz v sekci Pro klienty.
** Z cen po uplatnění všech platných časových či jiných slev.

Podrobné podmínky slev (PDF)

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček CK ALEXANDRIA. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.