Cestovní kancelář Blue Style

Sleva pro členy KPZ: 6 %

Popis slevy

Blue Style

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláři na českém trhu specializující se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ. Stovky hotelů, tisíce termínů a nekonečné množství zážitků. Tahle dovolená Vás bude bavit.

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 15. 11. 2021 do 31. 10. 2022 včetně.

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat následující slevy:

• 6 % FIRST MINUTE
  • 6 % LAST MINUTE
    Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně (tzn. 8 a více dní).

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem „kartičky KPZ“ a platí cenu za dospělou osobu.
Informace o podmínkách najdete zde.

Jak čerpat odměnu u partnera:

• V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách: Prokažte se kartou společnosti.
  • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „Poznámka“ Klub pevného zdraví VZP a současně odeslat na email: info@blue-style.cz scan karty společnosti se jménem. Následně bude sleva odečtena.

Sleva je kombinovatelná pouze se slevou pro klienty 55+. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.