Cestovní kancelář Blue Style

Adresa: Zbrojnická 112/5, 301 00 Plzeň 3

Telefon: 226 036 180
E-mail: plzen@blue-style.cz
Web: http://www.blue-style.cz

Sleva pro členy KPZ: 1000 Kč sleva pro nové klienty, 1500+200 Kč sleva pro stálé klienty

Popis slevy

Blue Style

CK Blue Style je největším samostatným subjektem na trhu českých cestovních kanceláří se specializací na letecké zájezdy a dovolené. Naší silnou stránkou jsou dlouholeté zkušenosti, které jsme získali díky osobnímu poznávání jednotlivých destinací. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V naší nabídce najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ. Stovky hotelů, tisíce termínů a nekonečné množství zážitků. DOVOLENOU PRO VÁS DĚLÁME S LÁSKOU.

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat následující slevy:

 • 1 000 Kč na objednávku pro nové klienty CK Blue Style
  Při nákupu zájezdu minimálně 30 dní před plánovaným odletem získáváte slevu 1 000 Kč. Slevu je možné kombinovat POUZE se slevou pro klienty 55+. Sleva není kombinovatelná se žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

  V případě rezervace 16–29 dní před plánovaným odletem získáváte benefitní slevu 500 Kč na objednávku.

 • 1 500 Kč na objednávku s věrnostním kreditem pro stálé klienty CK Blue Style máte automaticky, ale navíc získáváte další slevu až 200 Kč na objednávku
  Při nákupu zájezdu minimálně 30 dní před plánovaným odletem získáváte slevu 200 Kč. Slevu je možné kombinovat s věrnostním kreditem pro stálého klienta a se slevou pro klienty 55+. Sleva není kombinovatelná se žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style. Slevu není možné poskytnout zpětně.

  V případě rezervace 15–29 dní před plánovaným odletem získáváte automaticky slevu s věrnostním kreditem pro stálého klienta 1 000 Kč a navíc další benefitní slevu 100 Kč na objednávku.

Podmínky slev:

 • Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 11. 2023 do 31. 10. 2024 včetně.
 • Slevy se vztahují pouze na osobu, která je držitelem členské karty Klubu pevného zdraví a je současně objednavatelem zájezdu a cestující osobou. 
 • Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů u našich prodejců nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.
 • Slevu není možné poskytnout zpětně.
 • Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

Jak čerpat odměnu u partnera:

 • V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách: Prokažte se členskou kartou Klubu pevného zdraví.
 • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „Poznámka“ Klub pevného zdraví VZP a současně odeslat na email: info@blue-style.cz scan karty členské karty Klubu pevného zdraví se jménem. Následně bude sleva odečtena.

Mapa

Tisk stránky