Cestovní kancelář Blue Style

Sleva pro členy KPZ: 6 %

Popis slevy

Blue Style

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 11. 2019 do 31. 10. 2020 včetně.

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat následující slevy:

• 6 % FIRST MINUTE
  • 6 % LAST MINUTE
    Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně (tzn. 8 a více dní).

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem „kartičky KPZ“ a platí cenu za dospělou osobu.
Informace o podmínkách najdete zde.

Jak čerpat odměnu u partnera:

• V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách: Prokažte se kartou společnosti.
  • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „Poznámka“ Klub pevného zdraví VZP a současně odeslat na email: info@blue-style.cz scan karty společnosti se jménem. Následně bude sleva odečtena.

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.