EXIM tours

Adresa: Hypermarket GLOBUS, 330 17 Chotíkov u Plzně

E-mail: globus@exim.cz
Web: http://www.eximtours.cz

Sleva pro členy KPZ: 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „FIRST MINUTE“ nebo "LAST MINUTE"

Popis slevy

EXIM TOURS

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s EXIM tours se slevou.

Nabídku pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.eximtours.cz.

Výše slev je v rámci slevového programu zájezdů pořádaných EXIM tours následující:

• 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „FIRST MINUTE“
  • 6 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „LAST MINUTE“

Podmínky slev:

• Sleva ve výši 6 % platí pouze pro objednavatele zájezdu.
  • Objednavatel zájezdu uplatňující slevu musí na smlouvě figurovat jako cestující.
  • O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu.
  • Slevu lze kombinovat s dárkovým poukazem.
  • Slevu nelze uplatnit na nákup samostatné letenky a nelze ji kombinovat s jinými slevami, marketingovými akcemi či platbou benefity či jinými ceninami.
  • Slevu lze uplatnit v rámci celé prodejní sítě EXIM tours.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček EXIM tours. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.