Estetické centrum Štěpánka Procházková

Sleva pro členy KPZ: 5 až 30 % na poskytované služby

Popis slevy

OD ROKU 2006 VÍCE NEŽ 50 SLUŽEB POD JEDNOU STŘECHOU

• 5 až 10% sleva na výživové programy na míru i v online verzi (sleva dle délky programu)

• až 30 % na bezbolestnou liposukci - radiofrekvencí, ultrazvukem, RF s vakuem aj. (řeší redukci tuku, celulitidy, strií a obnovu kolagenu; viditelné výsledky již po 1 proceduře (cena procedury se stanovuje dle velikosti partie  a času procedury).

• až 20 % sleva na radiofrekvenční omlazování pleti (obnovuje kolagenní vlákna a vyhlazuje vrásky; viditelné výsledky již po 1. proceduře)

• 5 až 10 % sleva na permanentku na přístojovou lymfodrenáž (sleva dle počtu lymfodrenáží)

• 10 % sleva na zábaly na hubnutí a celulitidu

• 10 % sleva na ruční lymfodrenáž

• 10 % sleva na Dermatherm proceduru na hubnutí

• 10 % sleva na masáže (klasické, čokoládové, medové, lymfatické, reflexní, lávové kameny aj.)

• až 30 % sleva na sestavení individuálního balíčku služeb na míru dle potřeb klienta (člena KPZ)

Jednotlivé slevy nelze sčítat.