Jelínek – výroba nábytku s.r.o.

Adresa: Masarykova 672/35, 757 01 Valašské Meziříčí

E-mail: obchod@jelinek.eu
Web: http://www.jelinek.eu

Sleva pro členy KPZ: 10 %

Popis slevy

Jelínek

Firma JELÍNEK je český výrobce nábytku z masivu a ortopedických lamelových matrací s rodinnou tradicí již od roku 1897.

Přejete si zdravě a pohodlně spát? Vyberte si jednu z ortopedických lamelových matrací sestavených na míru podle Vašich potřeb. S výběrem matrace a doplňků Vám rádi poradí odborní prodejci. Vše si můžete vyzkoušet v klidném prostředí prodejen, a navíc si můžete vybrat ze široké nabídky postelí z masivu, obývacích stěn, jídelních stolů, židlí a dalšího nábytku. V rámci zakázkové výroby firma pružně reaguje na poptávky na atypický nábytek na míru a na přání vytváří 3D návrhy interiéru.

Firma JELÍNEK také zajišťuje dovoz až domů, montáž výrobků a další poradenství týkající se zdravého spánku a vybavení interiéru.

Využijte výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu. Členové Klubu pevného zdraví získají slevu 10 % na sortiment matrací a doplňků (vyjma náhradních komponentů) při předložení karty člena KPZ na podnikových prodejnách JELÍNEK www.jelinek.eu/prodejny. Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami.