kosmetika Paulash

Web: neuvedeno

Sleva pro členy KPZ: 25 %

Popis slevy

Kosmetické služby – ošetření pleti zahrnující případnou depilaci v obličejové části, odlíčení pokožky, přípravu vstřebání blahodárných sér, pomocí speciálního peelingu, který dopomáhá také k pročištění povrchových pórů (hluboké póry-ruční čištění), spolu s ultrazvukovou špachtlí, odstraní odumřelé kožní buňky, dále navazuje relaxační liftingová masáž dekoltu a obličeje, zakončená vhodnou maskou, dle potřeb pleti – v konečné fázi úprava a barvení obočí + řas.

Prodloužení řas - speciální lepení syntetických řas na vaše řasy přírodní, vhodných pro váš tvar očí, dle potřeby zahuštění, či samotné prodloužení, nebo zvýraznění s ohledem na udržitelnost vašich přirozených řas. Už nebude potřeba každodenního líčení řasenky, tudíž čas navíc pro vás

Poskytnutá sleva po členy Klubu pevného zdraví:

25% sleva na první kosmetické ošetření

10% sleva na další kosmetické ošetření

25% sleva na nový set prodloužených řas

Sleva bude poskytnuta po předložení kartičky Klubu pevného zdraví.