Kärcher

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

Telefon: neuvedeno
E-mail: info@karcher.cz
Web: https://www.karcher.cz/

Sleva pro členy KPZ: 25 % sleva na parní čištiče, 20 % na ostatní nezlevněné produkty a 5 % na zlevněné zboží a produkty za dlouhodobě nízké ceny v sekci Home & Garden

Popis slevy

Kärcher logo

Méně peněz, více Kärcher! Usnadněte si úklid domácnosti nebo péči o zahradu s kvalitními pomocníky od firmy Kärcher.

Vaše domácnost se bude blyštit čistotou a zahrada se bude pyšnit přesným střihem a pořádkem. Jaké výhody Vám nabízí oficiální internetový obchod Kärcher? Doprava zdarma nad 1 000 Kč, odborné poradenství, prodloužená záruka na vybrané stroje, vrácení zboží do 30 dnů zcela zdarma a mnoho dalšího. V našem sortimentu naleznete například parní čističe, okenní vysavače, podlahové myčky, tepovače a mnoho dalšího.

Získejte 25% slevu na celou kategorii parních čističů z řady Home & Garden, využijte také 20% slevu na ostatní nezlevněné produkty z řady Home & Garden nebo slevu 5 % na zlevněné zboží a produkty za dlouhodobě nízké ceny v sekci Home & Garden na e-shopu karcher.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce slevový kód VZPKLUB a sleva Vám bude následně odečtena. Nevztahuje se na řadu produktů Professional, poštovné, balné a dárkové poukazy.