Liip Smart Monitor

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

Telefon: neuvedeno
E-mail: neuvedeno
Web: https://shop.nanobebe.cz/liip

Sleva pro členy KPZ: 15% sleva na Liip Smart Monitor

Popis slevy

liip logo

Liip Smart Monitor je inteligentní náramek od španělské firmy Wearables Inteligentes S.L., který měří puls, kyslík v krvi a teplotu v reálném čase. Je vhodný pro děti od narození do 7 let a je účinný v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS).

Aplikace Liip Care vám zasílá podrobné informace o životních funkcích do vašich chytrých zařízení, když dítě spí. Liip Smart Monitor byl klinicky testován na 398 kojencích a dětech a dosahuje výsledku 98% shody se zařízeními používanými v nemocnicích k měření základních životních funkcí mladých pacientů. Splňuje přísné předpisy RoHS a Reach pro použití u kojenců a dětí. Je vyroben v EU.

Členové Klubu pevného zdraví získají na výrobek Liip Smart Monitor slevu 15 %, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách shop.nanobebe.cz/liip, a to zadáním slevového kódu VZP15 při objednávce zboží.

U nákupu Liip Smart Monitor je poštovné ZDARMA.