Mamavis… máma, která ví

Web: http://www.mamavis.cz/

Sleva pro členy KPZ: 10 %

Popis slevy

Získejte slevu 10 % na zábaly Mamavis dle Vincenze Priessnitze a další výrobky Mamavis.

Členové Klubu pevného zdraví získají slevu v e-shopu www.mamavis.cz, kde zadají v objednávce kód VZP přímo do políčka Použít kupón.

Na www.mamavis.czwww.facebook.com/mamavis.cz naleznete také řadu zajímavých informací. Součástí stránek jsou fotky, rady, návody a instruktážní videa. Inspirovat se můžete příběhem „Maminka podnikatelkou na plný úvazek aneb jak jsem patentovala svůj nápad“ na www.mamakteravi.cz/ebook-zdarma.

Byla jednou jedna maminka, které se narodila holčička. Dcera však byla často nemocná. Každou chvíli ji přepadla rýma, kašel, zánět průdušek či angína. Maminka se nemocemi své dcerky moc trápila. Paní doktorka předepsala dítěti léky a doporučila další metody, které podporují uzdravení. Jednou z těchto metod bylo použití Priessnitzových zábalů, kdy se na tělo přiloží látka namočená ve studené vodě, překryje se fólií a na závěr se vše zavine do látky suché, což urychlí léčbu. Jenže holčičce obklady nedržely a neustále padaly. A tak se zrodil nápad. Maminka vymyslela a nechala ušít zábaly, které dceři na tělíčku držely, a svůj nápad zkonzultovala s lékařem. Upravila a zhotovila zábaly nejen na hrudník, ale také na ramena, lokty, kolena či krk, pro děti i dospělé. Zábaly lze použít na bolesti zad, kloubů, růstové bolesti, záněty prsu při kojení atd.