Moje lékárna

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

E-mail: eshop@mojelekarna.cz
Web: https://eshop.mojelekarna.cz

Sleva pro členy KPZ: Sleva až 15 %

Popis slevy

Moje lékárna

Na e-shopu Moje lékárna nabízíme široké portfolio farmaceutických přípravků, kosmetiky i veterinárních přípravků. Poskytujeme osobní odběr na více než 270 výdejních místech v lékárnách zdarma při nákupu nad 399 Kč a ostatní doprava zdarma při nákupu nad 1 200 Kč.

Členové Klubu pevného zdraví mohou navíc na e-shopu uplatnit:

• slevu 15 % na produkty značky „Galmed“ a „Moje lékárna“ po zadání kódu VZP15
  • slevu 10 % na celý nákup nad 1 500 Kč po zadání slevového kódu VZP10

Sdružení lékáren Moje lékárna vzniklo v roce 2008 z iniciativy nezávislých lékárníků, jako reakce na vývoj trhu. Nezávislost a konkurenceschopnost lékáren se staly hlavními principy sdružení Moje lékárna, kterou provozuje společnost Sanovia, a.s. Doposud je do sítě zapojeno na 346 lékáren, z nichž 50 provozuje přímo Sanovia, a.s. včetně lékárenského e-shopu Moje lékárna.

Síť lékáren Moje lékárna zahájila šestou sezonu projektu Moje stáří, který je zaměřen na podporu aktivního stárnutí. Na našich lékárnách v rámci celé České republiky poskytujeme mobilní poradny s měřením kardiovaskulárních rizik a v letošním roce i novinku – analýzu životního stylu a stresových faktorů. Rezervujte si svůj čas na rezervace.mojelekarna.cz.