Nanobébé

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

E-mail: info@nanobebe.cz
Web: https://shop.nanobebe.cz

Sleva pro členy KPZ: 15% na monitory dechu a výrobky z kategorie Kojení a krmení

Popis slevy

Nanobebe logo

Nanobébé nabízí inovativní dětské produkty, zahrnuje kojeneckou láhev na mateřské mléko zachovávající živiny, nejpokročilejší silikonovou kojeneckou láhev na trhu, praktické nezbytnosti na cesty, inovativní skladování mateřského mléka, 100% silikonové dudlíky a další.

Součástí nabídky jsou také monitory dechu AKOi Heart Monitor a Wellue Baby Monitor.

AKOi Heart Monitor je monitor pro detekci dýchání, protáčení a plenky, který usnadní péči o dítě. Vyšle varování v případě, že dítě přestane dýchat na více než 10 sekund, pokud se dítě přetočí o 120°, díky čemuž pomáhá předcházet nehodám, nebo vám napoví, kdy je potřeba vyměnit plenka, aby dítě nebylo opruzené apod.

Wellue Baby Monitor neustále sleduje srdeční frekvenci, průměrnou hladinu kyslíku i pohyb tělíčka. Zvukový alarm vás včas upozorní, pokud něco není v pořádku. Přizpůsobitelný senzor, který se upevňuje na nohu miminka pomocí suchého zipu, je vyroben z pohodlného materiálu, takže dítě se bude cítit, jako by mělo ponožku. Monitor snadno spárujete s mobilní aplikací, ve které uvidíte jak aktuální měření, tak jeho historii včetně analýz a diagramů. Vše můžete samozřejmě sdílet se svými blízkými. Monitor ale funguje i samostatně bez aplikace, údaje se synchronizují až po spárování.

Členové Klubu pevného zdraví získají při nákupu v e-shopu slevu 15 %:

Pro získání 15% slevy zadejte VZP15 do pole "Slevový kupón" v košíku při objednávce zboží. Při nákupu nad 2 000 Kč je poštovné ZDARMA.