Naturhouse - Kamila Třešňáková

Adresa: Palackého 130/17, Mělník

E-mail: melnik@naturhouse-cz.cz
Web: https://www.naturhouse-cz.cz/pobocky/melnik-840

Sleva pro členy KPZ: 10 % při osobním nákupu v provozovně na adrese: Palackého 130/17, 276 01 Mělník

Popis slevy

Novým partnerem Klubu pevného zdraví je Kamila Třešňáková – Naturhouse.

Metoda NATURHOUSE spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé spolupráci výživového poradce – dietologa a klienta a širokém sortimentu exkluzivních produktů, které si jako jediné klienti hradí. Každý produkt je schválen Státním zdravotním ústavem, výroba probíhá v rámci EU.

Koncept center, se specializací na výživu a hubnutí, NATURHOUSE byl založen v roce 1992 ve Španělsku a nyní provozuje téměř 2 262 ve 32 zemích světa. První centrum v České republice bylo otevřeno říjnu 2008. V současné chvíli je v ČR 98 poboček.

Provozovna se nachází v Mělníce a členové KPZ mohou využít slevu 10 % na veškeré produkty při osobním nákupu na základě prokázání se Kartou člena KPZ.