Orange Optik

Adresa: Havlíčkova 30, 750 02 Přerov

E-mail: prerov@orangeoptik.cz
Web: https://www.orangeoptik.cz/

Sleva pro členy KPZ: 55 % na brýlové obruby a skla, 35 % na obruby světových značek, 20 % na sluneční brýle a pouzdra

Popis slevy

Orange Optik

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Orange Optik. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

• slevu 55 % na skla a 55 % na všechny privátní brýlové obruby (slevy platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí - tzn. obrub a skel zároveň)
  • slevu 55 % na skla a 35 % na obruby světových značek – Adidas, Calvin Klein, Carrera, Carrera – dětské, Diesel, Fossil, Guess, Hugo Boss, Hugo Boss Orange, Karl Lagerfeld, Lacoste, Mercedes, Pierre Cardin, Skechers, Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger – dětské, Polaroid, Ray Ban a další (slevy platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí - tzn. obrub a skel zároveň)
  • slevu 20 % na všechny sluneční brýle a na všechna pouzdra na brýle

Akce není kombinovatelná s ostatními akcemi.

Orange Optik je sítí 60 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Orange Optik na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů. K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.