Philips Sonicare

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu, po zadání slevového kódu,

E-mail: neuvedeno
Web: https://www.shop.philips.cz/CZ_sonicare

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy

Využijte s Klubem pevného zdraví slevu 15 % na sonické zubní kartáčky Philips Sonicare.

Při objednávce v e-shopu Philips zadejte v objednávce slevový kód "SONICARE15", po jehož zadání vám bude automaticky odečtena 15% sleva. Ta je poskytována z běžné maloobchodní ceny. Navíc máte poštovné a balné zdarma.

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. Sonické zubní kartáčky efektivně odstraňují zubní plak, napomáhají k bělejším zubům a jsou šetrné k dásním. Díky vysoké frekvenci 31 000 stěrů za minutu a přesně definovanému rozsahu čištění směrem nahoru a dolu dochází k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie. Různé typy kartáčkových hlavic Philips Sonicare vyhovují rozdílným a individuálním potřebám lidí. Pro optimální výsledky doporučujeme vyměnit hlavici každé 3 měsíce.

Model DiamondClean navíc zvítězil v testu elektrických kartáčků nezávislého časopisu dTest. Více na www.philips.cz/sonicare.