PROFIMED

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

E-mail: obchod@profimed.cz
Web: https://www.profimed.cz

Sleva pro členy KPZ: 15% sleva na kompletní sortiment značky TePe a 10% sleva na kompletní sortiment zubních past

Popis slevy

Profimed

PROFIMED již 24 let hledá ty nejnovější, nejlepší a současně bezpečně ověřené metody orální péče, které zároveň spojuje s edukací a motivací svých zákazníků. V prodejnách PROFIMED a na e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních pomůcek a zubní kosmetiky předních světových výrobců. Pro dospělé i děti, klasické či uzpůsobené specifickým požadavkům a nárokům.

Kvalitní péče o zuby je navíc doplněna sortimentem exkluzivních značek péče o tělo, vlasy a kosmetické nástroje. PROFIMED myslí i na nejmenší, a to nejen v oblasti prevence, se svým konceptem PROFIMED Baby přináší to nejlepší pro vaše děti již od narození.

Členové Klubu pevného zdraví mohou získat:

• Slevu 15 % na nákup kompletního sortimentu značky TePe při zadání kódu VZP15
  • Slevu 10 % na nákup kompletního sortimentu zubních past při zadání kódu VZP10

Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními nabídkami a zbožím v outletu. Promo kódy platí pouze na e-shopu www.profimed.cz.