TUGI

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

E-mail: milan@tugi.cz
Web: https://tugi.cz

Sleva pro členy KPZ: 20 % na nákup TUGI - unikátní inovativní pomůcky pro usnadnění aplikace předplněných injekčních stříkaček

Popis slevy

TUGI je parťák, který vám usnadní léčbu

Aby pro vás byla aplikace injekčních léků konečně snadná.

Píchat si do těla léky je pořádná výzva. A přitom to musí dělat každý pátý z nás. Navrhli jsme parťáka TUGI, který vám nebo vašim blízkým s aplikací pomůže. Skvěle padne do ruky, omezuje tvorbu modřin a taky se díky němu nebudete injekcí tolik bát. TUGI je v tom totiž s vámi.

TUGI je pomůcka, která usnadňuje podání léků z předplněných injekcí, je neuvěřitelně jednoduchá a významně pomáhá zvládat domácí léčbu.

TUGI je vhodný pro pacienty, kteří užívají injekční léky při hormonální stimulaci, biologické léčbě nebo při léčbě a prevenci trombózy (přehled kompatibilních léků).

Klientům Klubu pevného zdraví VZP ČR přináší exkluzivní, jinde nedostupnou cenu na tuto praktickou pomůcku. TUGI lze nakoupit na eshop.tugi.cz se slevou 20 % na základě slevového kupónu KPZ20.