První pomoc živě – zážitkové kurzy první pomoci

Adresa: Slevu lze uplatnit v e-shopu po zadání slevového kódu,

E-mail: info@ppzive.cz
Web: https://www.prvnipomoczive.cz

Sleva pro členy KPZ: 15 % na všechny kurzy první pomoci pro veřejnost, 10 % na všechny kurzy první pomoci pro firmy

Popis slevy

První pomoc živě logo

Víte, že se až 75 % úrazů a nehod stává v běžném denním životě, tedy v okruhu rodiny a známých? Kdo zná základy první pomoci, chrání životy a zdraví svých nejbližších.

V roce 2008 jsme proto založili tým záchranářů, sestřiček i mediků a začali pořádat kurzy zaměřené na poskytování první pomoci. Za dobu působení projektu První pomoc ŽIVĚ jsme vyladili množství předávané teorie a účastníci kurzů si mohou důležité znalosti otestovat na vlastní kůži. Zvláštní pozornost věnujeme zvládání emocí v krizové chvíli.

Po celé republice i on-line nabízíme kurzy první pomoci u dětí i dospělých. Zájemci u nás mohou absolvovat také kurz zdravotníka ZZA (zdravotník zotavovacích akcí) s akreditací ministerstva školství. Pro firmy nabízíme kurzy na míru, při nichž propojí povinné školení BOZP se zábavným teambuildingem.

Členům z Klubu pevného zdraví nabízíme:

Při objednávce nebo poptávce na www.prvnipomoczive.cz napište do poznámky slevový kód VZP_PPzive a my se vám ozveme s nižší cenou. Kód můžete využít opakovaně.