REJA s. r. o.

Adresa: Hlavní tř. 1026/49, Ostrava

E-mail: phonak.ostrava@reja.cz
Web: https://www.phonak.cz/

Sleva pro členy KPZ: 10 % na produkty ochrany sluchu a 10 % na vybrané čistící prostředky pro sluchadla

Popis slevy

Reja

Nedoslýchavost izoluje člověka a ztěžuje komunikaci. V mnoha případech lze však nedoslýchavosti zabránit vhodnou prevencí. Světová zdravotnická organizace odhaduje, že kvůli zvyšující se expozici hluku se v roce 2050 bude nedoslýchavost týkat téměř každého čtvrtého obyvatele planety. Společnosti REJA záleží na tom, aby se ztrátě sluchu zabránilo včas a aby ti, kteří ztrátu sluchu mají, mohli žít naplno. Protože lépe slyšet pomáhá lépe žít.

Hledáme pro Vás komplexní řešení pro poslech. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Členům Klubu pevného zdraví nabízíme:

• slevu 10 % na produkty ochrany sluchu z řady Phonak Serenity Choice
  • slevu 10 % na vybrané čisticí prostředky pro sluchadla

Zátková ochrana sluchu Phonak Serenity Choice™ obsahuje speciální akustické filtry, které tlumí škodlivý hluk, a přesto umožňují slyšet konverzaci. Akustické filtry jsou vybaveny pokročilou technologií, která minimalizuje efekt zalehlých uší a také udržuje ucho odvětrávané pro optimální pohodlí. Ochrana sluchu Phonak Serenity Choice™ existuje v šesti variantách pro různé situace a prostředí: pro klidný spánek, pro lepší soustředění, pro ochranu na hlučném pracovišti, při střelbě nebo jízdě na motorce.

Po prokázání se slevovou kartou člena Klubu pevného zdraví VZP můžete čerpat slevy na všech pobočkách REJA spol s r. o.

Kontaktní informace: