Skalka family park s.r.o.

Adresa: Vřesina 907, Vřesina

E-mail: info@skalkaostrava.com
Web: http://www.skalkaostrava.com/

Sleva pro členy KPZ: 15 %

Popis slevy

Partner se zavazuje poskytovat členům KPZ slevu 30 % na All inclusive vsupenky v případě konání narozeninové oslavy v areálu Skalka family park.

Při vstupu do areálu se člen KZP prokáže zástupci Partnera průkazem člena KZP za účelem doložení oprávněnosti poskytnuté slevy.

Hledáte zábavu pro děti a celou vaši rodinku v Ostravě? Areál nabízí celou řadu zábavných atrakcí pro děti  na celý den! Najdete zde například kolotoče, autodrom, hoparénu, virtuální realitu, vodní svět, dragon dráhu, zoopark s bludištěm a jelení lávkou, dětská hřiště a také největší lanové centrum na Moravě.

Zimní sezóna přidává Skalce nový rozměr, a to díky zasněžované sjezdovce a krytému kluzišti. Každý rok mají k dispozici tým lektorů, kteří naučí vaše děti lyžovat v lyžařské školičce. Veškeré vybavení si můžete zapůjčit v jejich půjčovně.