TOBOGA Galaxie Zlín

Web: https://www.toboga.cz/zlin

Sleva pro členy KPZ: 10 %

Popis slevy

Toboga s.r.o.Zábavní parky pro celou rodinu

Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech. Jedná se o obrovskou dětskou hernu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti.

Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

S Klubem pevného zdraví získáte slevu 10 % na vstupenky pro děti a pro dospělé do parků Toboga (s podmínkou, že nelze kombinovat slevy pro již zvýhodněné vstupné, sleva se tedy nevztahuje na rodinné vstupenky, které jsou již zvýhodněné).