Orange Optik

Sleva pro členy KPZ: 20 %

Popis slevy

Orange Optik

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Orange Optik. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

• Sleva 20 % na kompletní dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a doplňky. Akce není kombinovatelná s ostatními akcemi.

Informace o společnosti:

Orange Optik je sítí více než 40 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Orange Optik na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů. K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.

Kontaktní informace: