VIANUTRA.cz

Web: http://www.vianutra.cz

Sleva pro členy KPZ: 20 %

Popis slevy

Partner se zavazuje poskytovat členům KPZ slevy ze zákadních katalogových cen svých produktů a to ve výši 20 % na nákup produktů VIANUTRA zadáním slevového kódu "VZP111" při nákupu na webových stránkách partnera.

Tento partner nabízí přírodní tekuté výživové doplňky, které v jediné denní dávce doplní do organismu celou potřebnou škálu látek (antioxidantů) na podporu zdraví a vitality.

Pracují na principu synergie, která zajišťuje lepší vstřebatelnost, využitelnost a znásobení účinků jednotlivých složek. Koncentrace jednotlivých složek výživových doplňků VIANUTRA je zvolena tak, aby dostatečně stimulovala žádaný účinek, ale současně aby nepřekračovala doporučenou denní dávku.

Současně jsou přípravky z jejího portfolia plně kombinovatelné, čímž se znásobuje možnost jejich využití při různých zdravotních  problémech.