EXIM TOURSCestovní kancelář Exim tours

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít výhodné nabídky a cestovat s Exim tours se slevou.

Nabídku pobytových zájezdů u moře, exotiku, poznávací zájezdy a další najdete na www.eximtours.cz.

Výše slev je v rámci slevového programu zájezdů pořádaných EXIM TOURS následující:

 • 5 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „FIRST MINUTE“, včetně zlevněných zájezdů
 • 5 % na všechny zájezdy v kombinaci s nabídkou „LAST MINUTE“, včetně zlevněných zájezdů

Tyto slevy není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami poskytovanými CK Exim tours.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček CK Exim tours. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.


ALEXANDRIACestovní kancelář ALEXANDRIA

Využijte speciální nabídku u významného poskytovatele služeb v cestovním ruchu.

Kompletní nabídku destinací, které můžete navštívit se slevou, naleznete na www.alexandria.cz.

Členové Klubu pevného zdraví společně s rodinnými příslušníky (případně spolucestující skupiny) mohou využít následujících slev na zájezdy pořádané CK ALEXANDRIA v roce 2022:

 • sleva 18 % z katalogových cen leteckých zájezdů *
 • sleva 12 % z katalogových cen zájezdů vlastní a autobusovou dopravou *

nebo

 • sleva 8 % z aktuálních cen zájezdů **
 • sleva 5 % z aktuálních cen zájezdů z nabídky LAST MINUTE **

* Slevy 18 % (12 %) a 8 % se vzájemně nesčítají, uplatní se ta, která je pro člena Klubu pevného zdraví výhodnější.
** Z cen po uplatnění všech platných časových či jiných slev.

Více informací o slevách a jejich uplatnění vám rádi poskytnou pracovníci kmenových poboček CK ALEXANDRIA. Pro čerpání slevy je nutné se prokázat kartou člena Klubu pevného zdraví.

Podrobné informace o speciální nabídce pro členy 

Blue StyleCestovní kancelář Blue Style

Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláří na českém trhu specializující se na letecké dovolené. Hlavní prioritou je osobní přístup, kvalita nabízených služeb a maximální péče o klienty. V nabídce CK Blue Style najdete přes 30 destinací, od tradičních středomořských až po ty exotické, kde si budete moci užít dovolenou přesně podle svých představ. Stovky hotelů, tisíce termínů a nekonečné množství zážitků. DOVOLENOU PRO VÁS DĚLÁME JAKO PRO SEBE. JSME BLUE STYLE.

Členové Klubu pevného zdraví mohou čerpat následující slevy:

 • 1 000 Kč NA OBJEDNÁVKU PRO NOVÉ KLIENTY CK BLUE STYLE
  Slevu je možné kombinovat POUZE se slevou pro klienty 55 +. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style.

 • 1 500 Kč NA OBJEDNÁVKU PRO STÁLÉ KLIENTY OD CK BLUE STYLE MÁTE AUTOMATICKY, ALE NAVÍC ZÍSKÁVÁTE DALŠÍ SLEVU 100 Kč NA OBJEDNÁVKU
  Slevu je možné kombinovat se slevou za stálého klienta a se slevou pro klienty 55 +. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style.

Podmínky slev:

 • Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1. 2. 2022 do 31. 10. 2022 včetně.
 • Slevy se vztahují pouze na osobu, která je držitelem členské karty Klubu pevného zdraví a je současně objednavatelem zájezdu a cestující osobou. Rezervace zájezdu je nutné provést minimálně 30 dní před plánovaným odletem. Slevy není možné poskytnout zpětně.
 • Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů u našich prodejců nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.
 • Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

Jak čerpat odměnu u partnera:

 • V případě prodeje zájezdu na kmenových pobočkách: Prokažte se členskou kartou Klubu pevného zdraví.
 • V případě prodeje přes www.blue-style.cz je potřeba při vyplňování rezervačního formuláře vepsat do kolonky „Poznámka“ Klub pevného zdraví VZP a současně odeslat na email: info@blue-style.cz scan karty členské karty Klubu pevného zdraví se jménem. Následně bude sleva odečtena.

SPOLECENSKE-HRY.CZSPOLECENSKE-HRY.CZ

Klub pevného zdraví myslí i na ty nejmenší. Hrejte si a rozvíjejte intelekt a sociální dovednosti vašich dětí společenskými hrami.

Při nákupu v e-shopu www.spolecenske-hry.cz získáte 15% slevu. V objednávce stačí zadat do rubriky „slevový kód“: VZP15HR a cena vám bude vypočtena v dalším kroku. Slevy se sčítají s jinými akcemi (s výjimkou akce označené jako "limited" a použití jiných slevových kupónů).

Při nákupu na pobočce předložte členskou kartu Klubu pevného zdraví.

SPOLECENSKE-HRY.CZ obsahuje nabídku tisíců her pro děti i dospělé, které mají preventivní význam a patří k podpůrným terapiím při léčbě některých dysfunkcí, Alzheimerovy choroby či onemocnění CNS. Je také vzrušující zábavou, která přetáhne děti od mobilů a od počítačů.