RYOR a.s.

Využijte slevy na přírodní kosmetiku a výrobky s českou tradicí. Členové klubu mohou získat:

• slevu 15 % v e-shopu partnera na základě zadání slevového kódu a na kamenných prodejnách

Při objedávce v e-shopu partnera zadejte v objednávce slevový kód „KPZ“ a sleva vám bude automaticky odečtena. Při nákupu v kamenných prodejnách předložte kartu Klubu pevného zdraví. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi.

Společnost RYOR vznikla v roce 1991 a nabízí přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku. Hýčkejte se s Klubem pevného zdraví a nakupujte se slevou.

Pro více informací kontaktní email a telefon: ryor@ryor.cz, tel.: 317 071 516.