Slevy u partnerů

Členové našeho Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů.

V seznamu výhod týkajících se zdraví a prevence např. naleznete slevy na masáže, na nákupy permanentek na pohybové aktivity, na nákup sportovních potřeb, výhodné vstupy do nejrůznějších fitnesscenter, nabídky zdravé stravy, slevy na zájezdy a mnoho dalších výhod, které jsou výhodné jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.

Nabídku partnerských slev budeme v průběhu roku dále rozšiřovat a doplňovat dalšími výhodami pro podporu prevence a zdraví.

Nabídku může využít každý člen, a to jak z hlavních partnerů, tak regionálních. Pro využití slev je potřeba při registraci požádat o slevovou kartu Klubu pevného zdraví a tou se prokázat při využití slevy.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu