Slevy u partnerů

Členové našeho Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů.

V seznamu výhod týkajících se zdraví a prevence např. naleznete slevy na masáže, na nákupy permanentek na pohybové aktivity, na nákup sportovních potřeb, výhodné vstupy do nejrůznějších fitnesscenter, nabídky zdravé stravy, slevy na zájezdy a mnoho dalších výhod, které jsou výhodné jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu.

Nabídku partnerských slev budeme v průběhu roku dále rozšiřovat a doplňovat dalšími výhodami pro podporu prevence a zdraví.

Nabídku může využít každý člen, a to jak z hlavních partnerů, tak regionálních. Pro využití slev je potřeba při registraci požádat o slevovou kartu Klubu pevného zdraví a tou se prokázat při využití slevy.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.


Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct