litex15% sleva na kompletní nabídku Litex

• Vybírat zde můžete ze široké škály dámských, pánských a dětských plavek a v současné době také z modelů sportovního oblečení, oblečení pro volný čas a těhotenské módy.
  • Slevu uplatníte na e-shopu www.litex.cz
  • Slevový kód VZP514.

lion sport30% sleva na veškerý sortiment Lion Sport

• Sleva se vztahuje na veškerý sortiment ve všech prodejnách Lion Sport po předložení členské karty Klubu pevného zdraví.
  • Slevu získáte také na e-shopu na www.lionsport.cz. Zadejte přihlašovací jméno VZPKPZ a heslo VZPKPZ. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají.

HSH10% sleva na sportovní i klasické hodinky a příslušenství značky H.S.H. Sport

• H.S.H Sport nabízí sportovní a klasické hodinky značek Garmin, Polar, Suunto, Timex, Versus Versace, Zeppelin a dalších.
  • Slevu je možné uplatnit na e-shopu na www.kuphodinky.cz.
  • Slevový kód: VZP10SW.
  • Slevy nelze kombinovat s jinými slevami.

mamavis10% sleva na zábaly a na další výrobky Mamavis

• Sleva se vztahuje na zábaly Mamavis dle Vincenze Priessnitze pro novorozence, děti, dospělé i babičky a dědy a na další výrobky Mamavis.
  • Slevu uplatníte na e-shopu partnera na www.mamavis.cz.
  • Slevový kód VZP zadejte do políčka Použít kupón.

stob10% sleva na kurzy, semináře a pomůcky na hubnutí od STOB

TEREZIA COMPANY s.r.o. – Zdraví prospěšné houby a rostliny15% sleva na doplňky stravy ze zdravých hub a rostlin společnosti Terezia

• Sleva se vztahuje na nákup z celé nabídky na www.terezia.eu.
  • Přírodní produkty pro vaše zdraví bez konzervačních látek.
  • V 1. kroku objednávky v nákupním košíku zadejte slevový kód KPZ a sleva bude poté automaticky uplatněna.

Green Swan15% sleva na nákup přípravků pro zdraví značky GS

• Slevu získáte při nákupu na e-shopu www.gsklub.cz.
  • Slevový kód 111 zadejte do pole „POUŽÍT KUPÓN“.

Aseta, s.r.o.Až 23% sleva na on-line nutriční program

• Využijte unikátní program od nutričních terapeutů na www.chcijistlepe.cz, kteří vám sestaví 3 druhy kompletních jídelníčků na míru.
  • Sleva 23 % na program Standard (program s jídelníčky on-line na míru pro samostatné),
  • Sleva 16 % na program VIP (prémiový on-line program s jídelníčky na míru s dohledem a motivací nutričních terapeutů).
  • Slevu lze uplatnit po registraci ve slevovém formuláři na www.chcijistlepe.cz.
  • Slevový kód KPZ 19 JMÉNO A PŘÍJMENÍ.

Philips Sonicare15% sleva na elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare

• Slevu lze uplatnit na e-shopu www.philips.cz.
  • Slevový kód SONICARE15
  • Při nákupu produktů máte navíc dopravu zdarma.

Respilon20% sleva na produkty nanovlákenné technologie Respilon

• Sleva platí na produkty:
    • antivirový nákrčník R-shield
    • nanovlákenné FFP2 respirátory RespiPro White a RespiPro Carbon
    • okenní membránu do oken RWM 5.0.
  • Slevu je možné uplatnit na e-shopu na shop.respilon.cz.
  • Slevový kód KVZP2020 zadejte při nákupu.
  • Podmínkou pro získání slevy je nutné po objednání zaslat kopii kartičky Klubu pevného zdraví na pojistovna@respilon.com.
  • Slevu lze čerpat opakovaně a nelze ji kombinovat s jinými slevovými kódy.

Společenské-hry.cz15% sleva na společenské hry a hlavolamy

• SPOLECENSKE-HRY.CZ obsahuje nabídku tisíců her pro děti i dospělé, které mají preventivní význam a patří k podpůrným terapiím při léčbě některých dysfunkcí, Alzheimerovy choroby či onemocnění CNS.
  • Slevu je možné uplatnit na e-shopu na www.spolecenske-hry.cz.
  • Slevový kód VZP15HR.
  • Slevu nelze kombinovat s jinými slevami.

Albatros Media a.s.25% sleva na knihy pro celou rodinu

• Slevu lze uplatnit libovolný počet knih na e-shopu www.albatrosmedia.cz.
  • Slevový kód VZP1415AM zadejte do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce".
  • Navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.
  • Slevu nelze kombinovat s jinými slevami.

RYOR15% sleva na přírodní kosmetiku RYOR

• Slevu uplatníte na e-shopu na www.ryor.cz.
  • Slevový kód KPZ.

Babysense20% sleva na monitory dechu značky Babysense

• Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.
  • Slevu lze uplatnit na e-shopu www.babysense.info.
  • Slevový kód VZP111.
  • Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.
  • Při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné ZDARMA.

RITA2420% sleva na monitorovací systém pro seniory RITA24

• Systém RITA24 zahrnuje 2 pohybové senzory a 1 dveřní senzor. Pohybový senzor sbírá a vyhodnocuje informace o pohybu v bytě, dveřní senzor monitoruje otvírání a zavírání dveří. Pokud dojde k výrazné odchylce, dá o tom vědět e-mailem nebo prostřednictvím SMS.
  • Slevu získáte na e-shopu www.rita24.cz; podmínkou je zaslání vyfocené podepsané členské karty Klubu pevného zdraví společně s kódem VZP PART na info@rita24.cz.