1. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 2. 12. 2018
Výherci jsou: Zdeňka Ochotnická (kniha od STOB), Lenka Glozová (kniha od STOB), Klára Křížová (kniha od STOB), Marcela Pechová (kniha od Albatros Media), Inna Dillan (kniha od Albatros Media), Žaneta Kloutvorová (kniha od Albatros Media), Zdena Morchová (kniha od Albatros Media), Veronika Říhová Vančurová (dřevěná hračka od Detoa), Lukáš Janeček (dřevěná hračka od Detoa), Radka Žabková (dřevěná hračka od Detoa), Monika Šemrová (krokoměr od VZP), Barbora Kučerová (potítko Adidas od Lion Sport), Eva Jahelková (krabička na jídlo Adidas od Lion Sport), Hedvika Zemanová (hrnek a cestovní multifunkční nožík od VZP), Martina Baklová Simonova (selfie tyč od VZP), Janouch Simri (USB rozbočovač a cestovní hra Člověče nezlob se od VZP), Pavel Imlauf (pánská kožená peněženka od VZP), Lucie Jurkovičová (zábal od Mamavis), Tereza Horáková (sportovní pouzdro na mobil a cestovní hra Člověče nezlob se od VZP), Lenka Molnárová (dámská kožená peněženka od VZP).

Vánoce se neúprosně blíží, máme radost, že je můžeme oslavovat společně s vámi. Rozhodli jsme se trochu Ježíška předběhnout a rozdávat dárky už nyní!

Soutěžte s námi o skvělé ceny, které do soutěže věnovali partneři Klubu pevného zdraví.

Stačí, když dáte LIKE a zodpovíte otázku „Jaký význam má adventní věnec?“

Své odpovědi přidávejte do komentáře. Pokud se budete chtít pochlubit, můžete společně s odpovědí přidat i fotografii vašeho adventního věnce.

Soutěž probíhá od 30. 11. 2018 do 2. 12. 2018 do 23.59 hod. Výherce vylosujeme dne 3. 12. 2018 do 16.00 hod.

Soutěž probíhá od 30. 11. 2018 do 2. 12. 2018 do 23.59 hod.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od 30. 11. 2018 do 2. 12. 2018 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 2. 12. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 3. 12. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

2. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 7. 12. 2018  Výherci jsou: Věra Jawda Němcovi (zábal od společnosti Mamavis), Jana Ingrová (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Resková (kniha od pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Soutěž byla ukončena dne: 15. 11. 2018  Výherci jsou: Trhlíková, Nikol Šverdíková, Denisa Schönigerová V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.