3. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 13. 12. 2018
Výherci jsou: Ivana Michal Kovalík (zábal od společnosti Mamavis), Jan Fouček (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Lucie Plocková (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Iveta Jelínková (dřevěná hračka od společnosti Detoa), Marie Jakubíková (dřevěná hračka od společnosti Detoa), Petra Daňková Sedláčková (čepice od společnosti Litex), Petr Křístek (fotbalový míč Adidas od společnosti Lion sport), Jana Plachá (fitness náramek Loop od společnosti H.S.H. Sport), Zdeňka Ochotnická (sada psacích potřeb od VZP), Ester Manoušková (gymnastický míč od VZP), Kristýna Floriánová (cvičící úchyty na kliky od VZP), Zdeněk Bečvář (rybářská židle od VZP), Honza Pešek (selfie tyč od VZP), Lucie Stratilová (turistický batoh od VZP), Hana Havrlantová (láhev od VZP), Míša Bucková (dětská sada na jídlo od společnosti Kašpárek), Lenka Samková (hlavolam od VZP), Eva Kroupová (luxusní sada ručníků od VZP), Anežka Vítková Rotterová (cvičící úchyty na kliky od VZP), Věra Říhová (kojenecká láhev od společnosti Kašpárek).

Máme tu další velkou soutěž, ve které můžete opět vyhrát 20 skvělých cen.

Stačí, když dáte LIKE a zodpovíte otázku „Proč si nosíme domů jmelí?“.

Své odpovědi přidávejte do komentáře. Pokud se budete chtít pochlubit, můžete společně s odpovědí přidat i fotografii vánoční výzdoby se jmelím.

Soutěž probíhá 12. 12. 2018 do 23.59 hod. Výherce vylosujeme dne 13. 12. 2018 do 16.00 hod.

treti velka vanocni soutez 2018

Soutěž probíhá 12. 12. 2018 do 23.59 hod.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 12. 12. 2018 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 12. 12. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 12. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí

Soutěž o 3 hry od e-shopu Společenské-hry.cz

Soutěž byla ukončena dne: 11. 4. 2019  Výherci jsou: Michaela Kiapešová, Františka Hrnčířová, Veronika Grohmanová Znáte pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí? Dnes vám přinášíme soutěž o 3 karetní hry On-line od e-shopu