4. vánoční soutěž s Klubem pevného zdraví

Soutěž byla ukončena dne: 23. 12. 2019
Výherci jsou: Jana Kořánová Maříková, Lenka Píšková, Markéta Sýkorová, Karolína Martincová Nováková, Tereza Plecitá, Martina Janečková

Vánoce se neúprosně blíží a my máme radost, že je můžeme oslavovat společně s vámi. Rozhodli jsme se trochu Ježíška předběhnout a rozdávat dárky už nyní!

Soutěžte s námi o skvělé ceny, které do soutěže věnovali partneři Klubu pevného zdraví.

Soutěž probíhá od 19. 12. 2019 do 22. 12. 2019 do 23.59 hod. Ceny do soutěže věnovali partneři Klubu pevného zdraví: Grand Optical a Philips.

Soutěžní otázka: „Jaké typické pokrmy a dobroty si zde, v České republice, na Vánoce dopřáváme?“

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ od  19. 12. 2019 do 22. 12. 2019 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 22. 12. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 23. 12. 2019 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách

soutez mami tipni to

Soutěž o knihy MAMI, TÍPNI TO!

Soutěž byla ukončena dne: 2. 3. 2020 Výherci jsou: Míša Bucková, Gábi Tschiedelová Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás soutěž o 3 knihy,

soutez 3 knihy

Soutěž o tři knihy

Soutěž byla ukončena dne: 13. 2. 2020 Výherci jsou: Zdenka Krouliková, Marcela Zdešková, Michaela Kiapešová Co dělat v takovém počasí, které aktuálně venku panuje? No přeci zalézt si s knihou pod deku a relaxovat! Připravili jsme pro vás