4. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 20. 12. 2018
Výherci jsou: Pepa Válek (dětské chrániče od VZP) , Jaroslava Skokanová (láhev na vodu Adidas od společnosti Lion sport), Jitka Kopuletá (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Adélka Valešová (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Hana Hadáčková (dřevěná hračka od společnosti Detoa), Michaela Prouzová (cestovní hra Člověče nezlob se a krokoměr od VZP), Michal Malaska (sportovní batoh od VZP), Věra Urválková (fitness náramek Loop od společnosti H.S.H. Spor), Monča Dušková (taška pro maminky G-mini od společnosti Kašpárek), Luboš Herman (hra On-line Internet card game od e-shopu Společenské hry), Miluše Šafránková (hra Angry birds od e-shopu Společenské hry), Nikola Široká (selfie tyč od VZP), Martina Molnárová (digitální teploměr od VZP), Monika Josefíková (kuchyňská zástěra a utěrka od VZP), Renata Přenosilová (sada na badminton od VZP), Radim Vodička (brašna na kolo od VZP), Katka Lužná (posilovací kleště od VZP), Jarmila Žeravíková (blikačka pro cyklistiku a běh od VZP), Verča Okáníková (dětská jídelní sada od VZP), Helena Posoldova (čtyřportový USB hub od VZP).

Máme tu další velkou soutěž, ve které můžete opět vyhrát 20 skvělých cen.

Stačí, když dáte LIKE a zodpovíte otázku „Proč si dáváme při štědrovečerní večeři pod talíř rybí šupiny?“

Své odpovědi přidávejte do komentáře. Pokud se budete chtít pochlubit, můžete společně s odpovědí přidat i fotografii vánoční fotografii.

Soutěž probíhá 19. 12. 2018 do 23.59 hod. Výherce vylosujeme dne 20. 12. 2018 do 16.00 hod.

Soutěž probíhá 19. 12. 2018 do 23.59 hod.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 19. 12. 2018 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 19. 12. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 12. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

3. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 13. 12. 2018  Výherci jsou: Ivana Michal Kovalík (zábal od společnosti Mamavis), Jan Fouček (doplněk stravy Hlíva ústřičná od Green Swan Pharmaceuticals), Lucie Plocková (doplněk stravy Multivitamin od Green Swan Pharmaceuticals), Iveta

2. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 7. 12. 2018  Výherci jsou: Věra Jawda Němcovi (zábal od společnosti Mamavis), Jana Ingrová (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Resková (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Jankovská (kniha od nakladatelství Albatros Media),