Jak spolu rosteme - fotosoutěž

Soutěž byla ukončena dne 21. 2. 2016.
Výherkyní je paní Klára Brejšová.

Jak spolu rosteme…chceme být u vašich prvních krůčků. Sdílejte je s VZP.

1. Nahrajte fotku na svou Timeline, 2. Nezapomeňte na hashtag #jakspolurosteme #klubpevnehozdravi, 3. Sdílejte veřejně…a můžete vyhrát.

Soutěž trvá od 25. 4. 2016 do 29. 4. 2016.

Soutěžící může nahrát pouze jednu fotografii, která musí odpovídat vyhlášenému tématu Soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěž končí dne 29. 4. 2016 v 10.30 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 2. 5. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »