Jak spolu rosteme - fotosoutěž

Soutěž byla ukončena dne 25. 5. 2016.
Výherkyní je paní: Lucie Pětová.

Jak spolu rosteme… chcete vidět vaše miminko v naší soutěžní galerii a vyhrát skvělé ceny? Sdílejte s VZP vítání občánků.

1. Nahrajte fotku na svou Timeline, 2. Nezapomeňte na hashtag #jakspolurosteme #klubpevnehozdravi, 3. Sdílejte veřejně…a můžete vyhrát.

Soutěž trvá od 23. 5. 2016 do 27. 5. 2016.

Soutěžící může nahrát pouze jednu fotografii, která musí odpovídat vyhlášenému tématu Soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěž končí dne 27. 5. 2016 v 10.30 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 30. 5. 2016 ve 14.00 hod.

Jak nahrát hashtagy, kompletní pravidla a informace o výhře naleznete ZDE.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »