Jak spolu rosteme - fotosoutěž

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 25. 5. 2016.
Výherkyní je paní: Lucie Pětová.

Jak spolu rosteme… chcete vidět vaše miminko v naší soutěžní galerii a vyhrát skvělé ceny? Sdílejte s VZP vítání občánků.

1. Nahrajte fotku na svou Timeline, 2. Nezapomeňte na hashtag #jakspolurosteme #klubpevnehozdravi, 3. Sdílejte veřejně…a můžete vyhrát.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 23. 5. 2016 do 27. 5. 2016.

Soutěžící může nahrát pouze jednu fotografii, která musí odpovídat vyhlášenému tématu Soutěže.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěž končí dne 27. 5. 2016 v 10.30 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 30. 5. 2016 ve 14.00 hod.

Jak nahrát hashtagy, kompletní pravidla a informace o výhře naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »

soutěž

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct