Jak spolu rosteme - fotosoutěž

Soutěž byla ukončena dne 15. 4. 2016.
Výherci jsou: Lucka Dubová, Peťa Suchánková Středová, Martina Jarošová, Markéta Talašová, Květa Svobodová, Šárka Polana, Klára Nýpltová.

Jak spolu rosteme… i úplně malincí jsou pro nás velcí. Sdílejte s VZP vaše čekání na miminko.

1. Nahrajte fotku na svou Timeline, 2. Nezapomeňte na hashtag #jakspolurosteme #klubpevnehozdravi, 3. Sdílejte veřejně… a můžete vyhrát.

Soutěž trvá od 11. 4. 2016 do 15. 4. 2016.

Soutěžící může nahrát pouze jednu fotografii, která musí odpovídat vyhlášenému tématu soutěže.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěž končí dne 15. 4. 2016 v 10.30 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 18. 4. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na pokračování »

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

Výherci jsou: Kája Gargula, Marťa Sedláčková Do nového roka budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty pokračování »