Najdi symbol a vyhraj kosmetickou sadu

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 23. 11. 2015.
Výhercem se stala Lucie Diviš Vodičková.

Najdi symbol a vyhraj kosmetickou sadu

Jelikož naše „hledací“ soutěž u vás měla úspěch, vyhlašujeme další pokračování. Stačí sledovat webové stránky KPZ, kde pravidelně zveřejňujeme zajímavé články, pozvánky a tipy na víkend nebo speciální akce a slevy našich smluvních partnerů. Celkem ve třech aktualitách, které vyšly od 20. 10. 2015, najdete následující symbol (). Vaším úkolem je najít tři aktuality, ve kterých je ukryt hledaný symbol, a na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví napsat do komentáře názvy (titulky) aktualit, ve kterých jste symbol našli.

Symboly najdete v rubrice Aktuality na hlavní webové stránce Klubu pevného zdraví.

Pro jednoho z vás máme připravený dárkový balíček, o který můžete soutěžit od 17. 11. do 23. 11. 2015.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 17. 11. 2015 do 23. 11. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle tři názvy (titulky) aktualit, ve kterých je uveden symbol pro daný týden.

  1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 23. 11. 2015 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 24. 11. 2015 ve 14.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct