Nová soutěž pro fanoušky Klubu pevného zdraví

Soutěž byla ukončena dne 26. 10. 2015.
Výherkyní se stala paní Lucie Holubová.

Pro členy klubu jsme opět připravili novou soutěž, v níž můžete vyhrávat skvělé ceny! Stačí sledovat webové stránky KPZ, kde pravidelně zveřejňujeme zajímavé články týkající se zdravého životního stylu. Celkem ve čtyřech článcích, které vyšly od 13. 4. 2015, najdete následující symbol (). Vaším úkolem je najít tři články, ve kterých je ukryt hledaný symbol, a na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví napsat do komentáře názvy (titulky) článků, ve kterých jste symbol našli.

Články naleznete v rubrice Aktuality na hlavní webové stránce Klubu pevného zdraví.

Pro jednoho z vás máme připravené trekové hole, o které můžete soutěžit od 20. 10. do 25. 10. 2015.

Soutěž trvá od 20. 10. 2015 do 25. 10. 2015.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle tři názvy (titulky) článků, ve kterých je uveden symbol pro daný týden.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Soutěžící, který správně odpoví na položenou otázku, bude zařazen do slosování.
  3. Soutěž končí dne 25. 10. 2015 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 26. 10. 2015 ve 14.00 hod.

Soutěž o fitness náramek POLAR loop

Patříte mezi aktivní sportovce nebo jste jen člověk, co dbá o svoje zdraví a chce být IN? Máme pro vás soutěž o hodnotný produkt značky Polar od partnera Klubu pevného zdraví pokračování »

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »